Topicrem İle Hassas İçeriğe Sahip Yüz Temizleme Jeli

Cildiniz yağlı, normal ve kuru mu? Doğru yüz temizleyicilerinden emin olabilmeniz için ilk olarak cilt tipinizi bilmeniz gerekir. Yağlı cilde sahipseniz yüzünüzü yıkadıktan sonra cildinizi tekrardan parlak ve yağlı görülebilir. Normal cildiniz varsa bu cilt tipleri yağ, nem ve dayanıklılık dengesine sahiptir. Kuru ciltler ise sık sık gevşektir. Hassas ciltler genellikle kaşıntılı e gergindir bu sebeple kimyasal maddeler temas ettiğinde ciltte alerjik reaksiyona neden olabilir. Bazı kişilerde karma cilde sahiptir. Bu ciltlerin bir bölümü yağlı diğer bölümü ise kurudur.

Nasıl Bir Temizleyici Kullanılmalı Ya Da Kullanılmamalı

 

Yüzünüz için çok sert doğal sabunları kullanmaktan kaçınınız. Ayrıca cildinizi soğuk su ile yıkamanız cildiniz için daha faydalıdır. Sıcak su cildin doğal yağlarını ciltten atılmasına neden olur. Gözeneklerin tıkanmasına neden olan kir, yağ ve tozdan kurtulmak için günlük olarak cilt temizlenmelidir. Yağlı cilde sahipseniz sebum temizleme etkili olmak için düşük pH seviyesine sahip temizleyici tercih edebilirsiniz. Cilt tipinize uygun ve kimyasal madde içermeyen temizleyici ürünler için cildinizi gönül rahatlığı ile temizleyebilirsiniz. Topicrem markası ile ihtiyaca uygun hassas içeriğe sahip ürünlere ulaşmak mümkündür.

Topicrem Mükemmel Cilt Temizleyici Ürünleri İle Cildinizin Bakımını Yapın

 

Topicrem Cleansing Water Face & Eyes 200 ml

 

Durulama gerektirmeyen özelliği ile ciltteki kiri ve makyajı rahatlıkla temizler. Cilde taze ve temiz bir görünüm sunar. Hassas ciltlerde dahil tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Hassas göz çevresine uygun içeriği ile cilde zarar vermeden temizleme imkanı sunabilir. Ayrıca kontakt lenk kullananlara uygundur. Paraben içermez ve hipoalerjeniktir. Tüm aile bireylerin kullanımına uygundur. 3 yaş ve altı çocuklar da kullanmayınız.

 

Topicrem AC Purifying Cleansing Gel 400 ml

 

Akneli, yağlı ve hassas ciltlerdeki sebumu dengelemek ve arındırmak için kullanılan bir temizleyici jeldir. Cildinizi kurutmadan temizlemek için uygulanabilir. Ciltteki aşırı yağı ve kiri nazikçe temizler. Sabun içermeyen yapısına sahiptir. Paraben, renklendirici ve sabun içermez. Aşırı yağ cildin yağlı bir şekilde parlamasına neden olur. Bu sorunlarda cildin bakımsız görünmesine neden olur. Ayrıca makyaj yaptıktan ve güneşe maruz kaldıktan sonra yağlı görünüm ortaya çıkar. Bu sorunu dengelemek ve mat bir görünüm elde etmek için kullanabileceğiniz bir üründür.

 

Topicrem Gentle Scrub Face & Body 200 ml

 

Cildi ölü deriden arındırmak ve cildi soyarak yeni cildin ortaya çıkması için kullanılan yüz ve vücut peelingidir. Temizleme sırasında cildin nemlenmesi ve korunması için kullanılabilir. Peeling cildin bakım ve sağlıklı görünmesi için haftalık yapılan bir bakımdır. Genellikle sağlıklı cildi ortaya çıkararak cildin parlak, taze ve canlı görünmesini sağlayabilir. Tüm yüz ve vücutlar için uygundur.

Biliyor Muydunuz?

 

Topicrem bebekler, yenidoğanlar, çocuklar ve yetişkinler için güvenilir dermokozmetik cilt bakımı ürünlerini tüketicilere sunmuştur. Her ürün özenle spesifik sorunları çözmeye kadar her ailenin ihtiyaçlarını karşılamak için etkili, güvenli ve nazik ürünler formüle etmiştir. Ürünleri başlangıçta bebekler ve çocuklar için formüle ettiğinden maksimum yumuşaklık, güvenlik garantisi ve hoşgörü garanti etmek için tasarlamıştır. Az miktarda katkı maddesi ile ultra hafif formüller, korumayı, nemi ve hoş görüyü sağlamayı amaçlamıştır. Hassas kokuları ve rahatlatıcı dokuları ile tüm kullanıcıların takdirini toplamıştır.