Nem dengesinin kurulması, genç bir cildin altın kuralıdır. Nemini kaybeden cilt kurur, matlaşır ve çabuk kırışır. Aşırı nemli yani yağlı ciltler de ise akne ve siyah nokta problemleriyle beraber, sürekli parlama ve kozmetik problemler ortaya çıkar. Her iki durum da istenmeyen sonuçlara neden olur. Topicrem cilt nemlendirme ürünleri, cilt güzelliği ve nem dengesinin kurulması noktasında oldukça başarılıdır. Cildin yaşlanması çoğu durumda zamana bağlı değildir. Çünkü bazı rahatsızlıklar, cildin yeteri kadar nemlendirilmemesi erken cilt yaşlanmasına neden olur. Böyle problemleri yaşayan kişiler ise ağır estetik uygulamalarına baş vurmaktadır. Topicrem cilt bakım ürünleri, düzenli kullanımda erken yaşlanma problemlerini ortadan kaldıracak kaliteye sahiptir. Nem düzeyini olması gereken noktaya taşıyan Topicrem ürünleri, yoğun deneyler ve araştırmalarla gerçekleşmiştir. Bayanların cildi erkeklere göre çok daha çabuk yıpranır. Bunun en önemli nedeni hormonal farklılıklar ve bayanların düzenli olarak yaptığı makyajdır. Organik olmayan makyaj ürünleri cildi aşındırır, yıpratır. Tartışmasız Topicrem ürünleri, sivilcelerin oluşmasını engeller ve kısa sürede cildi yeniler.

 Kusursuz, porselen gibi bir cilt için tek yapmanız gereken Topicrem ürünlerini kullanmanız olmalıdır. Ağır tedavilere, estetik uygulamalara ihtiyaç duymanıza gerek kalmadan, düzenli olarak Topicrem cilt bakım ürünlerini kullanabilirsiniz. Topicrem ürün serisinde özel bir yere sahip olan Topicrem tinted magic care, harika bir tonlayıcıdır. Cildi nemlendirirken, fondöten etkisi yaratır. Fakat fondötenlerin cilde verdiği zararları nötürler. Böylece hem kusursuz görünebilir hem de cilt bakımınızı yapabilirsiniz. Bu ürün cildin doğal tonuna yakındır. Böylece ağır makyaj görünümünü ortadan kaldırır. Doğal bir güzellik verir. Topicrem titted magic mat skin krem cilt nemlendirmesi konusunda oldukça üstün sonuçlar vermektedir. İçeriğinde bulunan Tiare çiçeği yağı ve diğer bileşenleri cildin sekiz saat boyunca nemlenmesine yardımcı olur. Krem cilde sürüldüğünde anında emilir. Böylece ciltte yağlı bir görünüm yaratmaz ve yağlı cilt bakım ürünlerinin gözenekleri kapatması gibi bir durum söz konusu olmaz. Topicrem titted magic care mat skin krem cilt problemlerini anında gizler. Siyah nokta, sivilce ve kırışıklıkları giderir. Atopik ciltlerde yaşanan kırışıklık ve kızarıklıkların önüne geçer. Topicrem nemlendirici ve tonlayıcı krem, ciltte ince bir doku yaratarak harika bir makyaj fonu oluşturmaya yardımcı olur. Topicrem nemlendirici ciltte birikmez, doğal bir ışıltı vererek, makyajın bütünlüğünün korunmasına yardımcı olur. Dilerseniz bu ürün öncesinde sürekli kullandığınız nemlendiricinizi de ilave olarak kullanabilirsiniz. Topicrem renkli nemlendirici krem, pudra gibi tonlayıcılardan vazgeçmek istemeyen bayanlar için ideal bir ürün olarak sunulmuştur. Bu ürün içeriğinde bulunan pigmentler, cildin doğal bir ışıltı saçmasına yardımcı olur. Renkli nemlendirici içeriğindeki zeytin yağı cildin yumuşak ve esnek olmasını sağlar. Ayrıca ürün içerisinde koruyucu madde olmadığından, cilt sağlığına önem veren ve bunun bilincinde olan bireyler güvenle kullanabilirler.

Topicrem nemlendirici ve yüz bakım serisi içeriğinde bulunan hyaluronic asit, cilt katmanlarını ve cilde elastikiyet kazandıran yapıyı onararak daha esne, gergin ve hoş bir cilt yaratır. Eğer cildinizde sarkmalar oluşmuş ise sadece Topicrem yüz bakım serisi ürünlerini kullanarak kısa sürede yüz cildinizi eski formuna kavuşturabilirsiniz. Hyaluronic asit cilt nemini ciltte tutar, yaşlanmayı yavaşlatır ve cildinize gençlik katar. Harika sonuçlar ve beklentilerinizin üzerindeki etkileri yaşamak istiyorsanız Topicrem kullanmalısınız. Hücrelerin su tutma kapasitesi bulunur. Bu durum bozulduğunda ciltte kurumalar ve kırışmalar meydana gelir. Üstelik cilt gerekli nemi elde edemediğinde kırışılıkların boyutu artar. Cilt nem dengesinin sağlanması ve ışıltılı bir görünüme kavuşmak istiyorsanız Topicrem ürünlerini kullanamalısınız.